رفع نم و رطوبت سقف و دیوار | خدمات چاه و فاضلاب رجبی 09198883535

درآوردن اشیاء از لوله
درآوردن اشیا از لوله فاضلاب و چاه | خدمات چاه و فاضلاب رجبی 09198883535
05/27/2017
رفع نم و رطوبت

رفع نم و رطوبت یکی از چالش های بزرگی میباشد که ساکنین ساختمان ها با آن مواجه میشوند. تیم لوله بازکنی تهران در این مطلب قصد دارد به توضیح چند نکته درباره رفع نم و رطوبت بپردازد که در این مواقع چه کارهایی باید انجام داد. اما در همین ابتدا میخواهیم شما را مواردی که موجب بوجود آمدن نم و رطوبت در ساختمان میشود آشنا کنیم که این موارد شامل لوله کشی نامناسب، نشتی و ترکیدگی لوله ها، بندکشی نامناسب درز بین کاشی های دستشویی و حمام، عایق کاری نادرست و دیگر عوامل این چنینی میباشد که برای رفع نم و رطوبت توسط هر کدام از موارد ذکر شده میتوانید با تیم تخلیه چاه و لوله بازکنی رجبی تماس بگیرید تا با از بین بردن نم سقف و رفع نم و رطوبت دیوار جلوی به بار آمدن خسارات جبران ناپذیر را بگیرند.

رفع رطوبت و نم ساختمان

برای رفع نم و رطوبت ساختمان نیاز است به یکسری مسائل دقت کنید تا باعث از رفع رطوبت و نم منزل و ساختمان شوید. مشخص است که اولین کار برای از بین بردن رطوبت ، کم کردن رطوبت در خانه میباشد یعنی بهتر است از وسایلی که باعث افزایش رطوبت میشود کمتر استفاده کنید و با بازکردن پنجره ها به رفع نم و رطوبت منزلتان کمک کنید. یکی دیگر از مشکلاتی که برای خانه های آپارتمانی پیش می آید این است که فضایی برای خشک کردن لباس ها ندارند و مجبور هستند لباس ها را در منزل خشک کنند که برای رفع نم و رطوبت خانه یا ساختمان، لباس ها را به سرعت خشک کنید تا رطوبت خانه افزایش پیدا نکند. یکی دیگر از مسائلی که برای از بین بردن رطوبت علل الخصوص رفع نم دیوار باید به آن توجه کردن شستشوی دیوارها میباشد.

از بین بردن نم بدون خرابی

در بخش قبل درباره رفع رطوبت دیوار و کم کردن رطوبت ساختمان صحبت کردیم اما در رابطه با رفع رطوبت و نم سقف باید بگوییم که ممکن است مشکل از عایق کاری پشت بام باشد که در زمان بارندگی نمیتواند از نفوذ آب به سقف جلوگیری کند. برای رفع نم سقف یا رفع نم دیوار در هر قسمت بدون خرابی باید اول میزان نم گرفتگی مشخص شود و بعد اقدام به رفع نم و رطوبت کرد و همچنین بعد از تعمیرات سقف، خرابی ایزوگام را نیز حتما باید برطرف کرد تا دیگر سقف منزلتان دچار نم گرفتگی نشود. اما دلایل دیگری نیز وجود دارد که موجب بالا رفتن رطوبت خانه ها میشود دلایلی مانند نشت و ترکیدگی لوله های آب یا اینکه تاسیسات لوله کشی ساختمان مشکلی داشته باشد که رعایت این ها در برطرف کردن نم ساختمان موثر هستند.

رفع نم و رطوبت با مواد نانو

تا اینجا درباره رفع نم بدون خرابی به شما کاربران گرامی توضیحاتی ارائه شد اما در رابطه با ضد آب سازی یا رفع نم با مواد نانو لازم است بدانید که در طول صد سال اخیر مشکلی فراگیر بوده است به این خاطر که آشنایی کافی با این مواد را نداشته اند اما امروزه با پیشرفت علم استفاده از این فناوری در تولید محصولات آب بندی و سازگار با محیط زیست فراهم شده است بطوری که این فناوری تضمین کرده که عمر این خدمات با هزینه مقرون به صرفه بیشتر از 20 سال میباشد. بطور کلی ضد آب سازی عملیاتی است که مصالح را در برابر نفوذ آب مقاوم میکند و باعث جلوگیری از ضعیف شدن مقاومت مصالح ساختمانی یا خراب شدن گچکاری و همچنین زنگ زدگی اسکلت ساختمان میباشد. امیدواریم که این مطلب درباره رفع نم و رطوبت شما را به حد کافی راهنمایی کرده باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *