تشخیص بوی چاه و فاضلاب
تشخیص بوی چاه و فاضلاب | خدمات چاه و فاضلاب رجبی 09198883535
05/20/2017
لایروبی چاه
لایروبی چاه آب و فاضلاب | خدمات چاه و فاضلاب رجبی 09198883535
05/20/2017
رفع بوی چاه و فاضلاب

رفع بوی چاه یکی از مشکلاتی میباشد که در زمان پر بودن چاه فاضلاب با آن مواجه میشویم که برای رفع بوی چاه روش های خانگی مانند استفاده از آب با سرکه و جوش شیرین و یا استفاده آب و مخمر که بسیار هم موثر هستند، وجود دارد تا خودتان بتوانید در منزل انجام دهید و از شر بوی نامطبوع چاه راحت شوید اما اگر بوی چاه خیلی شدید بود و با روش های خانگی این مشکل برطرف نشد باید با شرکت های خدمات فاضلاب تماس بگیرید تا برای رفع بوی چاه منزل شما اقدام کنند که یکی از این شرکت ها تیم لوله بازکنی و تخلیه چاه رجبی میباشد که با داشتن تیمی مجرب در زمینه رفع بوی چاه آماده برای کمک رسانی به شما مشتریان گرامی میباشند. در ادامه میخواهیم درباره رفع بوی چاه ساختمان به شما کاربران گرامی راهکارهایی ارائه دهیم.

رفع بوی بد چاه فاضلاب آپارتمان

بوی نامطبوع فاضلاب که گاهی اوقات در آپارتمان میپیچد، نشان دهنده گازی سمی بنام گاز فاضلاب میباشد که این بو میتواند بصورت دائمی و یا فقط در زمان های مختلفی احساس شود که تقریبا بویی مشابه بوی تخم مرغ گندیده یا ماهی دارد و در آشپزخانه، توالت، حمام (که در ادامه درباره برطرف کردن بوی بد فاضلاب در این محیط ها توضیح خواهیم داد) و یا قسمت های دیگر ساختمان به مشام میرسد. در واقع راحت ترین راه برای رفع بوی چاه استفاده از محصولات تمیز کننده است که البته لازم است بدانید استفاده مداوم از تمیزکننده ها برای برطرف کردن بوی بد فاضلاب باعث پوسیدگی لوله کشی منزلتان خواهد شد و اینکه این محصولات برای رفع بوی چاه گازهایی از خود خارج میکنند که هر شخصی توانایی تحمل آن را ندارد و برای افرادی که آلژی دارند، رفع بوی چاه با این موارد تاثیرات منفی به دنبال خواهد داشت.

از بین بردن بوی فاضلاب آشپزخانه

از دلایلی که موجب بوی بد فاضلاب آشپزخانه میشود، میتوان به پسماند غذاها اشاره کرد یعنی زمانی که ظرف ها را میشویید پسماند غذاها در لوله گیر کرده که باید اقدام به رفع گرفتگی چاه کنید چون در طول زمان باعث ایجاد بوی نامطبوعی خواهد شد که دلیل این بو ایجاد باکتری و قارچ در داخل لوله فاضلاب میباشد. برای رفع بوی چاه و رفع بوی فاضلاب آشپزخانه از ورود باقی مانده غذاها به داخل لوله جلوگیری کنید و با استفاده از روش هایی که در قسمت قبل گفتیم دیگر دلیلی برای وجود بوی نامطبوع ناشی از فاضلاب آشپزخانه وجود ندارد و بهتر است استفاده از مواد شیمیایی قوی را حذف کنید و برای رفع بوی بد فاضلاب از مواد طبیعی استفاده کنید. در ضمن برای رفع بوی چاه به هیچ عنوان خودتان اقدام به در آوردن پسماندهای غذا در داخل زه کش نکنید.

رفع بوی بد فاضلاب توالت و حمام

برای رفع بوی چاه توالت و حمام نیز میتوانید از موادی مانند سرکه و جوش شیرین که در قسمت اول نام بردیم نیز استفاده کنید. لازم به ذکر است یکی از اشتباهات رایجی که مردم برای رفع بوی چاه حمام یا توالت میکنند استفاده از اسپری های خوش بو کننده هوا میباشد که این اسپری ها در حقیقت شیمیایی بوده و بو را از بین نمیبرند بلکه با بوی نافذ اسانس های مختلف مصنوعی خود باعث پوشاندن بوی نامطبوع چاه فاضلاب میشوند. بهتر است برای برطرف کردن بوی چاه در صورت داشتن پنجره در حمام یا سرویس بهداشتی، آن را باز بگذارید و از فن فقط در هنگام دستشویی و حمام استفاده نکنید بلکه بگذارید در بیشتر مواقع روشن بماند همچنین از گیاهانی مانند سرخس و زنبق استفاده کنید که برای از بین بردن بوی چاه بسیار کارآمد میباشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *