تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه | خدمات چاه و فاضلاب رجبی 09198883535

تخلیه چاه جنوب تهران
تخلیه چاه جنوب تهران | لوله بازکنی رجبی 09198883535
05/20/2017
رفع گرفتگی لوله
رفع گرفتگی لوله | خدمات چاه و فاضلاب رجبی 09198883535
05/20/2017
تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله از دیگر خدمات شرکت های تخلیه چاه میباشد که در این مطلب درباره تشخیص ترکیدگی توسط دستگاه و نحوه محاسبه قیمت آن توضیحاتی خواهیم داد. برای تشخیص ترکیدگی لوله به کمک دستگاه از انواع مختلف دستگاه های نشست یاب استفاده میشود که هر دستگاه فرآیند تشخیص مختلفی دارد. برخی از این دستگاه ها عبارتند از: تشخیص ترکیدگی با دستگاه نشت یاب تصویری، نشت یاب دیجیتال و نشت یاب فاضلاب. در واقع تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه اهمیت بسیاری دارد. برای مثال سرعت کار برای تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب بیشتر میشود و احتیاجی به کنده کاری نیست و همچچنین بالا بودن دقت در نشت یابی همچنین پایین تر بودن هزینه به نسبت روش های قدیمی از دیگر مزایای آن میباشد. بنابراین اگر به دنبال خدمات آب و فاضلاب با قیمتی مناسب هستید، با ما تماس بگیرید.

شناسایی ترکیدگی لوله با دستگاه

امروزه تشخیص ترکیدگی لوله به کمک دستگاه های مربوطه که در قسمت قبل نام بردیم، کار را دقیق و سریع تر کرده و همچنین درصد خطا را کاهش داده است. اما لازم است بدانید که تشخیص ترکیدگی لوله احتیاج به مهارت و تخصص دارد چون در لوله های فاضلاب فشار آب وجود ندارد به همین خاطر تشخیص نشتی لوله کار دشواری است. شناسایی ترکیدگی لوله ها توسط دستگاه از روش هایی میباشد که طرفداران زیادی دارد، زیرا روش های قدیمی و سنتی احتیاج به صرف زمان و هزینه زیادی داشت که باید قسمت هایی از محل مورد نظر را برای تشخیص ترکیدگی لوله تخریب میکردند که در این روش دیگر نیازی به کنده کاری نمیباشد. در ادامه مطلب در رابطه با هزینه این کار نیز به شما توضیحات لازم را خواهیم داد.

تشخیص نشتی لوله آب با نشت یاب

رایج ترین دلایلی که برای ترکیدن لوله وجود دارد وارد شدن فشار زیاد از سیستم به لوله، ترکیدگی لوله به علت بالا بودن سن آن و یا وارد شدن آسیب عمدی به لوله ها میباشد. لازم به ذکر است یکی از مهمترین دلایل برای ترکیدگی لوله آب یخ زدن آنها در هوای بسیار سرد میباشد. توجه کنید که آسیب دیدن و یا ترکیدگی لوله حتی در زمان کوتاه و عدم تشخیص ترکیدگی لوله بموقع، بسیار خطرناک میباشد زیرا ترکیدگی لوله ها باعث قطع شدن آب برای چند روز یا چند ماه میشود و حتی ممکن است باعث بسته شدن راه و قطع شدن اتصال مناطق شود و به طور کلی خسارت مالی زیادی به محیط اطراف وارد کند. در حالی که با اقدام به موقع برای شناسایی نشتی لوله میتوانید جلوی این اتفاقات را بگیرید.

قیمت و هزینه تشخیص ترکیدگی لوله

عوامل زیادی هستند که بر هزینه و قیمت تشخیص ترکیدگی لوله تاثیر میگذارند که در این قسمت درباره این عوامل توضیح خواهیم داد. اولین عامل تاثیرگذار بر قیمت تشخیص لوله شکسته مدت زمانی میباشد که فرد متخصص برای شناسایی نشت یابی لوله های آب توسط دستگاه نشت یاب آب صرف میکند. مورد بعدی وسعت محلی میباشد که قرار است برای نشتیابی و شناسایی لوله ترکیده مورد بررسی قرار بگیرد. همچنین تعداد نقاط ترکیده لوله نیز بر هزینه آن تاثیر میگذارد. از دیگر هزینه های این کار میتوان به کندن محل ترکیدگی لوله همچنین تعمیر و ترمیم کردن آن قسمت اشاره کرد. با توجه به توضیحاتی که دادیم لازم است بدانید در صورت احساس کردن نشتی لوله بهترین کار تماس گرفتن با تیم های مربوط در این زمینه میباشد.

2 دیدگاه

  1. عرشیا گفت:

    سلام. وبسایت جالبی دارید.خیلی خیلی
    ممنون

  2. تیفانی گفت:

    سلام. وبسایتتون خیلی خوب و مفیده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *