تشخیص بوی چاه و فاضلاب | خدمات چاه و فاضلاب رجبی 09198883535

رفع گرفتگی لوله
رفع گرفتگی لوله | خدمات چاه و فاضلاب رجبی 09198883535
05/20/2017
رفع بوی چاه و فاضلاب
رفع بوی چاه و فاضلاب | خدمات چاه و فاضلاب رجبی 09198883535
05/20/2017
تشخیص بوی چاه و فاضلاب

تشخیص بوی چاه روش های مختلفی دارد که در این مطلب شما را با آن ها آشنا میکنیم. اما قبل از تشخیص بوی چاه لازم است بدانید پر شدن چاه فاضلاب نیز دلایل مختلفی دارد که اصلی ترین آن بوی نامطبوع، نم بالای چاه، صدای آب و بیرون زدن فاضلاب میباشد که در این بخش درباره بوی نامطبوع چاه و تشخیص بوی چاه شما را راهنمایی خواهیم کرد. لازم است بدانید بوی بد چاه فاضلاب بخاطر مواد زائد و فضولات موجود در آن میباشد اما برای تشخیص بوی چاه خالی یا کم آب نیازی به شناسایی بوی چاه نیست زیرا بو به خارج چاه انتقال پیدا نمیکند. در صورت پرشدن چاه بوی بد آن در کفشویه ها یا لوله هایی که به چاه متصل هستند احساس میشود که تشخیص بوی چاه کاری آزار دهنده میباشد و بهتر است از شرکت های خدمات تخلیه چاه کمک بگیرید.

تشخیص بوی چاه فاضلاب ساختمان

از دلایل بوی بد فاضلاب ساختمان خراب شدن سیفون فاضلاب یا چربی چسبیده شده به جداره لوله میباشد. تعداد زیاد ساکنان در ساختمان و مشترک بودن لوله کشی ها، باعث پرشدن چاه و گرفتگی های لوله فاضلاب میشود که امروزه به دلیل بالا بودن تعداد طبقات در یک ساختمان، مشکلات لوله بازکنی و تخلیه چاه زیادی هم به وجود می آید. در واقع اکثر ساکنین آپارتمان فکر میکنند که دلیل اصلی برای تشخیص بوی بد چاه طبقه اول میباشد، در صورتی که این حدس غلط است. در واقع چاه در سطح پایین و در زیر ساختمان میباشد. پس اگر بوی نامطبوعی حس شود قطعا اولین جا برای تشخیص بوی چاه طبقه اول میباشد همچنین لازم است بدانید که دلیل بوی بد چاه نشست گاز سمی سولفید هیدروژن به داخل ساختمان است که در ادامه بیشتر درباره تشخیص بوی چاه فاضلاب توضیح خواهیم داد.

تشخیص بوی بد چاه فاضلاب توالت

تا به اینجا درباره تشخیص بوی چاه ساختمان توضیح دادیم اما در این قسمت میخواهیم درباره تشخیص بوی چاه حمام و توالت به شما مشتریان گرامی توضیح دهیم. دلیل بوی بد توالت میتواند فرسوده شدن چاه فاضلاب، پر شدن چاه فاضلاب یا سیفون توالت باشد. دلایل دیگری هم برای تشخیص بوی چاه وجود دارد برای مثال در صورت داشتن توالت فرنگی ممکن است که نشتی گاز داشته باشد یا اینکه یکی از اتصالات لوله کشی دچار مشکل شده باشد همچنین ممکن است سیفون توالت را کج گذاشته باشند. بطور کل بهتر است برای تشخیص بوی چاه توالت یا حمام و رفع آن بدون خرابی بهتر است با شرکت تخلیه چاه تماس بگیرید تا از شر بوی بد و گازهای سمی و مضر راحت شوید زیرا این گازها سلامت شما و به خصوص کودکان را تهدید میکند.

تشخیص پر شدن چاه و رفع مشکل

چاه های فاضلاب هرسال نیاز به بررسی دارند تا میزان حجم فاضلاب در چاه و نیاز چاه به تخلیه مشخص شود. در واقع یکی از اصلی ترین دلایل برای اینکه بفهمیم چاه پرشده است تشخیص بوی فاضلاب یا همان تشخیص بوی چاه میباشد. اگر چاه مدت ها گرفته باشد اطراف آن دچار نشتی میشود و با پرشدن چاه فاضلاب، آب توالت به راحتی تخلیه نخواهد شد که در تشخیص بوی چاه دچار مشکل میشوید. در صورت بروز این موارد باید به سراغ شرکت های تخلیه چاه بروید که با تشخیص بوی بد فاضلاب مشکل چاه منزل شما را برطرف خواهند کرد. در ادامه توضیحات داده شده لازم است بدانید اگر چاه فاضلاب دستشویی پر شود و به موقع آن را تخلیه نکنید خسارات جانی و مالی وجود می آورد به خصوص اگر چاه فاضلاب در قسمت های داخلی ساختمان باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *